  • Mfr # DW48120214
  • Zoro # G216013150
/ea
See details
Color
Blueberry VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
Width
120 in
Depth
0.5 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DW48120214
Width
120 in
Depth
0.5 in
Height
48 in