  • Mfr # DW48144210
  • Zoro # G216012931
/ea
See details
Key Features
Depth
0.5 in
Color
Hot Red Salsa VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
Width
144 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DW48144210
Depth
0.5 in
Width
144 in
Height
48 in