  • Mfr # LEDUC14BZ
  • Zoro # G7323397
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Height
0.985"
Max. Fixture Wattage
7
Standards
cETL
Housing Material
Acrylic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LEDUC14BZ
Country of Origin
China
Dimensions
Height
0.985"
Width
14"
Length
4"
Details
Item
Under Cabinet LED Light,Bronze,14"
Voltage
120V