  • Zoro # G213305340
Key Features
Width
3 in
Length
5 in
Material
RP-Plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MDT526PTP
Zoro #
G213305340
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
3 in
Length
5 in
Details
Material
RP-Plastic
Description
Accuform Blank Tag, 314 in Width, 534 in Height, RPPlastic, Blue, 38 in Hole, Metal Grommet