TDG PLACARD CLASS 1 273MM X 273MM TCP103CT25
  • Mfr # TCP103CT25
  • Zoro # G411986471
/ea
Key Features
Width
10.75 in
Height
10.75 in
Thickness
0.25 in
Sign Material
Pulp-free Cardstock
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TCP103CT25
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10.75 in
Height
10.75 in
Thickness
0.25 in
Details
Sign Material
Pulp-free Cardstock
Description
ACCUFORM TDG PLACARD CLASS 1 273MM X 273MM TCP103CT25