TDG PLACARD CLASS 1 273MM x 273MM TCP122CT25
  • Mfr # TCP122CT25
  • Zoro # G711986140
/ea
Key Features
Width
10.75 in
Height
10.75 in
Sign Material
Pulp-free Cardstock
Thickness
0.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TCP122CT25
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10.75 in
Height
10.75 in
Thickness
0.25 in
Details
Sign Material
Pulp-free Cardstock
Description
Accuform TDG PLACARD CLASS 1 273MM x 273MM TCP122CT25