TDG PLACARD CLASS 1 273MM x 273MM TCP137CT25
  • Mfr # TCP137CT25
  • Zoro # G011987472
/ea
Key Features
Width
10.75 in
Height
10.75 in
Sign Material
Pulp-free Cardstock
Thickness
0.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TCP137CT25
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10.75 in
Height
10.75 in
Thickness
0.25 in
Details
Sign Material
Pulp-free Cardstock
Description
Accuform TDG PLACARD CLASS 1 273MM x 273MM TCP137CT25