  • Mfr # 9-OP-24FM-SSRL
  • Zoro # G7978936
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Mounting Type
Flush Mount
Material
16 ga. 304 Stainless Steel
Overall Height
25-3/8"
Overall Length
24"
Bowl Shape
Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
9-OP-24FM-SSRL
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
25-3/8"
Overall Length
24"
Bowl Depth
10"
Overall Width
Details
Mounting Type
Flush Mount
Material
16 ga. 304 Stainless Steel
Bowl Shape
Rectangle
Drain Opening
4"