  • Mfr # FC-3-3024-30L
  • Zoro # G011074202
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FC-3-3024-30L
Country of Origin
United States
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 30 in. left drainboard, bowl size 30 in. x 24 in. x 14 in. deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8 in. OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1 in. adjustable stainless steel bullet feet, overall 30 in. F/B x 123 in. L/R, NSF requires 2 faucets