  • Zoro # G711089636
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FFTG-18108
Zoro #
G711089636
UPC #
Country of Origin
United States
Description
Floor Trough, 108 in.W x 18 in.D x 4 in. deep, with fiberglass grating, 4 in. O.D. waste pipe 3 in.L, pitched towards waste NOTE:This unit supplied with 2 drain openings, NSF