  • Zoro # G611074107
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
9-23-60-36L
Zoro #
G611074107
UPC #
Country of Origin
United States
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left-hand drainboard, 20 in. front-to-back x 20 in.W sink compartments, 12 in. deep, with 8 in.H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 36 in. drainboard, 1 in. adjustable bullet feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 28 in. F/B x 107 in. L/R, NSF