  • Mfr # 93-44-96-36RL
  • Zoro # G911074302
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
93-44-96-36RL
Country of Origin
United States
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left & right-hand drainboards, 24 in. front-to-back x 24 in.W sink compartments, 12 in. deep, with 8 in.H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 36 in. drainboards, 1 in. adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 32 in. F/B x 178 in. L/R, NSF requires 2 faucets