  • Mfr # 1000XH300-DD
  • Zoro # G808220737
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
100 in
Number of Teeth - Timing Belts
114
Pitch - Timing Belts
7/8 in
Top Width
3 in
Material
Rubber
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1000XH300-DD
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
100 in
Top Width
3 in
Height
0.44 in