  • Mfr # 1890-14M-115-DD
  • Zoro # G708224026
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
1890 mm
Number of Teeth - Timing Belts
135
Pitch - Timing Belts
14 mm
Height
10 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
1890-14M-115-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
1890 mm
Height
10 mm
Top Width
115 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
135
Pitch - Timing Belts
14 mm