  • Mfr # 2160-5M-25-DD
  • Zoro # G908224017
/ea
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Sync Torque
Pitch Length - Timing Belts
5 mm
Number of Teeth - Timing Belts
432
Width - Timing Belts
25 mm
Gearbelt Type
5M
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2160-5M-25-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
5 mm
Width - Timing Belts
25 mm
Outside Length
85.03 in