  • Mfr # 2184-8M-50-DD
  • Zoro # G208224434
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
2184 mm
Number of Teeth - Timing Belts
273
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
50 mm
Height
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2184-8M-50-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
2184 mm
Width - Timing Belts
50 mm
Height
6 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
273
Pitch - Timing Belts
8 mm