  • Mfr # 456MXL012-DD
  • Zoro # G508221805
/ea
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Premium Torque
Pitch Length - Timing Belts
2.03 mm
Number of Teeth - Timing Belts
570
Width - Timing Belts
3.048 in
Outside Length
45.6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
456MXL012-DD
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
2.03 mm
Width - Timing Belts
3.048 in
Outside Length
45.6 in