  • Mfr # D2338-14M-50-DD
  • Zoro # G408227273
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
2338 mm
Number of Teeth - Timing Belts
167
Pitch - Timing Belts
14 mm
Width - Timing Belts
50 mm
Core Cord
Fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D2338-14M-50-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
2338 mm
Width - Timing Belts
50 mm
Height
10 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
167
Pitch - Timing Belts
14 mm