  • Mfr # D699-3M-15-DD
  • Zoro # G508226497
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
699 mm
Number of Teeth - Timing Belts
233
Pitch - Timing Belts
3 mm
Width - Timing Belts
15 mm
Core Cord
Fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D699-3M-15-DD
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
699 mm
Width - Timing Belts
15 mm
Height
2.40 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
233
Pitch - Timing Belts
3 mm