  • Mfr # D935-5M-15-DD
  • Zoro # G408226467
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
935 mm
Number of Teeth - Timing Belts
187
Pitch - Timing Belts
5 mm
Width - Timing Belts
15 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D935-5M-15-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
935 mm
Width - Timing Belts
15 mm
Height
2.80 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
187
Pitch - Timing Belts
5 mm