  • Mfr # 605-45000-100-JN
  • Zoro # G708377401
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
605-45000-100-JN
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Inside Diameter
0.752 in
Details
Item
Cable Sleeve
Description
One New Aftermarket Tech Info:-: Loom is Saturated with an Asphalt Compound to Keep Out Moisture then Coated with a Flame Retardant Finisher@ Ideal for Harsher Environments, COMPOSITION: Moisture Proofed Cotton Fabric, ID: 0.752, ID: 19.100 mm, SPOOL LENGTH: 100mm, SPOOL LENGTH: 3.937-Arrowhead: 605-45000-100; JAndN Electrical Products: 605-45000-100Replaces Part Numbers: 605-45000-100