  • Mfr # ELZP42LAJD4SN
  • Zoro # G616283184
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
2 in
Lamp Type
Integrated LED
CRI
90
Material
Steel, Acrylic
Shade Material
Acrylic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ELZP42LAJD4SN
Country of Origin
China
Dimensions
Height
2 in
Width
42 in
Length
5.91 in