  • Mfr # LAKP20LAJUDNP
  • Zoro # G110837920
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
5
Length
20
Housing Finish
Painted Nickel
Voltage
120V-277V
Number of Lights
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LAKP20LAJUDNP
Country of Origin
China
Dimensions
Height
5
Length
20
Width
8
Depth
20 in
Cord Length
108"
Details
Housing Finish
Painted Nickel
Voltage
120V-277V