  • Mfr # SYDP10LAJUDBKLNR3
  • Zoro # G216283089
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Color
Black
Watts
63 W
Material
Steel, Acrylic
Rated Life
50,000 hrs.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SYDP10LAJUDBKLNR3
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10 in
Width
10 in
Assembled Depth
36 in
Canopy Depth
5 in
Details
Voltage
120V
Color
Black
Watts
63 W