  • Zoro # G402257825
/ea
Key Features
Material
Plastic
Height (in)
1.375 in
Number of Compartments
12
Color
Clear
Length (in)
8.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G402257825
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Height (in)
1.375 in
Length (in)
8.25 in
Width (in)
4.5 in