  • Zoro # G103525698
/ea
Key Features
Item - All Purpose Cleaners
Drain and Trap Cleaner
Cleaner Container Size
1/2 gal
Size
9 in X 5.25 in X 3.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G103525698
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Cleaner Container Size
1/2 gal
Size
9 in X 5.25 in X 3.50 in
Details
Item - All Purpose Cleaners
Drain and Trap Cleaner
Description
Width: 5" | 127 Mm ;Height: 9" | 229 Mm ;Capacity: 1/2 Gal | 4 L ;Depth: 3 1/4" | 82 Mm ;Note: Daily Treatment