  • Zoro # G902253426
Height
0.50 in
Material
Plastic
Color
Clear
Length
22.50 in
Width
1.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G902253426
Height
0.50 in
Length
22.50 in
Width
1.50 in
Details
Item
Acoustical Ceiling Protector
Material
Plastic
Color
Clear
Description
Color: Clear ;Material: Plastic ;Length: 23" ;Width: 23"