Zoro # G902225102
/eaKey Features
Length
19.20 in
Width
10.20 in
Height
9.80 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
136513
Zoro #
G902225102
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Length
19.20 in
Width
10.20 in
Height
9.80 in