AMAX Lighting LED-SLC12WH 12W LED Outdoor Wall Pack Lighting - White
  • Mfr # LED-SLC12WH
  • Zoro # G903859047
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LED-SLC12WH
Country of Origin
China
Description
Specifications
  • Finish: White
  • Wattage: 12
  • Bulb Included: Yes
  • Assembly Required: No
  • UL Listed: ETL
  • Dimension: 8" H x 5.5" D x 6.5" W