  • Mfr # 25VMP2193726
  • Zoro # G622869648
Free Shipping & Returns
Key Features
Outer Mounting Hole Ctr. to Ctr.
5-1/16 in
Material
Zinc
Includes
#8-32 x 1in & #8-32 x 1-1/2in Truss Head Machine Screws
Length
7.062 in
Finish
Polished Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
25VMP2193726
Country of Origin
China
Dimensions
Length
7.062 in
Width
0.25 in
Details
Item
Ravino 5-1/16 inch (128mm) Center-to-Center Polished Chrome Cabinet Pull - 25 Pack
Material
Zinc
Includes