  • Mfr # 25VMP3723126
  • Zoro # G422870554
Free Shipping & Returns
Key Features
Includes
#8-32 x 1in & #8-32 x 1-1/2in Truss Head Machine Screws
Width
0.25 in
Length
6 in
Finish
Polished Chrome
Outer Mounting Hole Ctr. to Ctr.
5-1/16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
25VMP3723126
Country of Origin
Thailand
Dimensions
Width
0.25 in
Length
6 in
Details
Includes
Item
Vaile 5-1/16 inch (128mm) Center-to-Center Polished Chrome Cabinet Pull - 25 Pack