  • Zoro # G912377150
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BPF4
Zoro #
G912377150
UPC #
Country of Origin
Japan
Description
a=90MM, p=71.5MM, t=2MM, b=16MM, s=9MM, F=56MM, Bi=24.7MM