  • Mfr # BLTS30-0187-0250316P
  • Zoro # G815930117
Shoulder Diameter
0.187 in
Shoulder Length
1/4 in
Material
300 Series Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BLTS30-0187-0250316P
Shoulder Diameter
0.187 in
Shoulder Length
1/4 in
Head Diameter
0.312 in
Head Height
0.156 in
Dia./Thread Size
0.164 in