  • Mfr # BLTS30-0187-0625316P
  • Zoro # G615931048
Shoulder Diameter
0.187 in
Shoulder Length
5/8 in
Material
300 Series Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTS30-0187-0625316P
Shoulder Diameter
0.187 in
Shoulder Length
5/8 in
Head Diameter
0.312 in
Head Height
0.156 in
Dia./Thread Size
0.164 in