  • Mfr # BLTS30-0187-0875286P
  • Zoro # G815932388
/ea
Free Shipping & Returns
Shoulder Diameter
0.187 in
Shoulder Length
7/8 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTS30-0187-0875286P
Shoulder Diameter
0.187 in
Shoulder Length
7/8 in
Head Diameter
0.312 in
Head Height
0.156 in
Shoulder Diameter Tolerance
Precision (+0/-0.001")
Dia./Thread Size
0.164 in