  • Mfr # BLTS32-0125-0281286P
  • Zoro # G515932107
Thread Size
#4-40
Shoulder Diameter
0.125 in
Shoulder Length
9/32 in
Material
Stainless Steel
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTS32-0125-0281286P
Thread Size
#4-40
Shoulder Diameter
0.125 in
Shoulder Length
9/32 in
Head Diameter
0.25 in
Head Height
0.125 in
Dia./Thread Size
0.112 in