  • Mfr # BLTS18-0250-0187316B
  • Zoro # G015925692
Shoulder Diameter
0.25 in
Drive Size
1/8 in
Material
300 Series Stainless Steel
Finish
Black Oxide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTS18-0250-0187316B
Shoulder Diameter
0.25 in
Shoulder Length
3/16 in
Drive Size
1/8 in
Head Diameter
0.375 in
Head Height
0.187 in
Dia./Thread Size
0.164 in