  • Mfr # BLTS18-0125-0312TP
  • Zoro # G815927483
Thread Size
#4-40
Shoulder Diameter
0.125 in
Material
Titanium
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BLTS18-0125-0312TP
Thread Size
#4-40
Shoulder Diameter
0.125 in
Shoulder Length
5/16 in
Head Diameter
0.25 in
Head Height
0.125 in
Dia./Thread Size
0.112 in