  • Mfr # BLTS18-0312-0187TP
  • Zoro # G315932710
Shoulder Diameter
0.312 in
Material
Titanium
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BLTS18-0312-0187TP
Shoulder Diameter
0.312 in
Shoulder Length
3/16 in
Head Diameter
0.437 in
Head Height
0.218 in
Dia./Thread Size
0.25 in