  • Mfr # BLTS18-0218-0312MONP
  • Zoro # G115931791
/ea
Free Shipping & Returns
Drive Size
3/32 in
Material
Monel
Finish
Plain
Head Diameter
0.312 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BLTS18-0218-0312MONP
Shoulder Diameter
0.218 in
Shoulder Length
5/16 in
Drive Size
3/32 in
Head Diameter
0.312 in
Head Height
0.156 in
Dia./Thread Size
0.164 in