  • Mfr # SF-18MM17
  • Zoro # G8526703
Drive Size
3/4" Square
Overall Length
51mm
SAE or Metric
Metric
Number of Points
6
Material
High Carbon Alloy Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SF-18MM17
Drive Size
3/4" Square
Size
18mm
Overall Length
51mm
Drive End Diameter
38.1 mm
Hex Opening Size
18 mm