  • Mfr # SF-19MM43
  • Zoro # G7261097
Drive Size
3/8" Square
Overall Length
38.1mm
SAE or Metric
Metric
Number of Points
6
Socket Type
Surface Drive Thin Wall Standard Length
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SF-19MM43
Drive Size
3/8" Square
Size
19mm
Overall Length
38.1mm
Hex Opening Size
19 mm
Drive End Diameter
25.4 mm