  • Zoro # G512680865
/ea
Key Features
Width
1.26 in
Depth
7.05 in
Length
3.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
80391
Zoro #
G512680865
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
1.26 in
Depth
7.05 in
Length
3.5 in