  • Mfr # PAD2500WZV
  • Zoro # G108217802
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PAD2500WZV
Country of Origin
China
Description
Universal AC to DC power adapter Powers portable devices requiring 2500mA or less using conventional AC electrical outlet Saves energy by providing the exact power amount your device needs, NO WASTE Switchable voltage options from 3V to 12V 35675912V 7 tips White finish