  • Mfr # AJC-D5S-M-0-132768
  • Zoro # G604896044
/ea
Key Features
Chemistry
Sealed Lead Acid (AGM)
Width
2.76 in
Height
3.98 in
Voltage - Batteries
12 Volts
Capacity
5Ah
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AJC-D5S-M-0-132768
Country of Origin
China
Dimensions
Width
2.76 in
Height
3.98 in
Length
3.54 in