AJC Sonnenschein NGA5120016HSOBA Emergency Light Replacement Battery 22Ah, 12V, NB
  • Mfr # AJC-D22S-B-0-104887
  • Zoro # G308645603
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
Sealed Lead Acid (AGM)
Width
3.03 in
Height
6.57 in
Length
7.09 in
Terminal Type - Batteries
NB
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AJC-D22S-B-0-104887
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
3.03 in
Height
6.57 in
Length
7.09 in