  • Zoro # G104401168
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
11.8
Overall Height
29.5
Weight Capacity
35.3
Material
particle board,natural rattan,mdf
Includes
One (1) Console Table
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G104401168
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
11.8
Overall Height
29.5
Overall Width
39.4
Size
Overall Dimensions: 29.50" High x 39.40" Wide x 11.80" Deep; Drawer Dimensions: 18.10" Wide x 10.20" Deep x 4.40" High; Open Shelf Dimensions: 36.60" Wide x 11.40" Deep x 19.70" High; Table Top: 0.60" thick; Legs: 3.30" High;