1280XL025G, Timing Belt, Neoprene, Fiberglass
  • Mfr # 1280XL025G
  • Zoro # G705353521
/ea
Key Features
Height
9 inch
Gearbelt Type
Single Sided
Width
6 inch
Pitch Length
128 inch
Features
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1280XL025G
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
9 inch
Width
6 inch
Pitch Length
128 inch
Length
1 inch