  • Zoro # G115391120
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B221B+LF120 US
Zoro #
G115391120
UPC #
Country of Origin
United States
Description
0.75in 2W CCV 24cv NPT 120V SR On/Off 120V On/Off