  • Zoro # G815391208
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B321+LF120 US
Zoro #
G815391208
UPC #
Country of Origin
Unknown
Description
0.75in 3W CCV 24cv NPT 120V SR On/Off 120V On/Off